Viesnīcas PORT HOTEL pagrabstāvā jeb kuģa rūmē, atrodas moderns atpūtas komplekss ar džakuzi, tvaika pirti, saunu un peldbaseinu. Sildoties pirtī, peldot un spoguļojoties baseina griestos, kā arī ļaujoties burbuļu masāžai, ikdienas stress pagaisīs kā nebijis. Šī vieta ir lieliski piemērota patīkamai relaksācijai kā garos rudens un ziemas vakaros, tā arī karstās vasaras dienās un nelielu svinību rīkošanai brīvā atmosfērā. Atpūtas kompleksu var noīrēt, lai rīkotu svinības kopā ar darba kolektīvu vai draugu lokā visa gada garumā.

Atpūtas komplekss

Pagrabstāvā jeb kuģa rūmē, atrodas moderns atpūtas komplekss ar džakuzi, tvaika pirti, saunu un peldbaseinu.

Bpērles

B-PĒRLES ir skaistumkopšanas salons, kas sniedz iedvesmu, prieku un lielisku izskatu viesnīcā Port Hotel Ādažos, skaista priežu meža ielokā. Aicinam izbaudīt visdažādākās sejas un ķermeņa procedūras, lielisku salona atmsofēru un kvalificētu speciālistu meistarību ar ilggadīgu pieredzi.

Paladio

Paladio Port ir skaistuma studija, kurā uz laiku var izrauties no pilsētas trokšņa un parūpēties par savu matu un nagu skaistumu.

RESTORĀNS

Viesnīcas Port Hotel restorāns allaž atvērts viesiem, garda ēdiena cienītājiem, ikvienam, kurš grib izbaudīt nesteidzīgu maltīti. Restorāna apmeklētājiem piedāvājam ne tikai izsmalcinātus ēdienus, bet arī modernas un mājīgas telpas.

JAUNĀ ĒDIENKARTE